• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Ярова Лариса Олегівна

yarova l oкандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна, 1994. Спеціальність: Англійська та німецька мови. Кваліфікація:Вчитель англійської та німецької мов.

Бондаренко Катерина Леонідівна

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, 2001 р., Спеціальність: Англійська, іспанська мови та зарубіжна література. Кваліфікація: Викладач англійської, іспанської мов та зарубіжної літератури.

Бондаренко Олександр Сергійович

кандидат філологічних наук наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2000 р., Спеціальність: Англійська та німецька мови. Кваліфікація: Викладач англійської та німецької мов.

Верезубенко Микола Миколайович

verezubenkoкандидат філологічних наук, доцент, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2003 р., Напрям підготовки: Педагогічна освіта. Кваліфікація: бакалавр філології, вчитель німецької мови і зарубіжної літератури основної школи.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2004 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька). Кваліфікація: вчитель німецької мови, зарубіжної літератури та української мови і літератури основної і старшої школи.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2004 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька). Кваліфікація: Магістр педагогічної освіти, викладач німецької мови і зарубіжної літератури.

Тарануха Тетяна Вікторівна

taranuhaкандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта: 
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2002 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька, українська). Кваліфікація: вчитель німецької мови і зарубіжної літератури та української мови і літератури.

Головенко Крістіна Вікторівна

golovenko k vкандидат філологічних наук, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський  державний  педагогічний  університет   імені Володимира Винниченка, 2002 р., Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, українська)». Кваліфікація: вчитель англійської мови і зарубіжної літератури та української мови і літератури».

Стасюк Богдан Вікторович

кандидат філологічних наук, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2004 р.,
Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: вчитель англійської мови, зарубіжної літератури та української мови і літератури основної і старшої школи.
Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач англійської мови і зарубіжної літератури.

Лелека Тетяна Олександрівна

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2002р., Спеціальність: Російська мова, англійська мова та зарубіжна література. Кваліфікація: Вчитель російської, англійської мов та зарубіжної літератури.

Олійник Оксана Степанівна

кандидат філологічних наук, доцент, старший викладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2003 р., Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: юрист.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2005 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури основної і старшої школи.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2005 р., Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач англійської мови і зарубіжної літератури.

Тарнавська Марина Миколаївна

tarnavska m mкандидат філологічних наук, доцент,доцент кафедри

Освіта: 
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Виннниченка, 2000 р., спеціальність «Англійська та німецька мови», кваліфікація «учитель англійської та німецької мов»;

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Виннниченка, 2000 р., спеціальність «Англійська мова та література», кваліфікація «магістр філології»

Верещак Юлія Миколаївна

vereschakвикладач кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2001 р., Спеціальність: англійська та німецька мови Кваліфікація: вчитель англійської та німецької мов.

Лашко Анна Сергіївна

асистент кафедри

Освіта:
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2021. Спеціальність: 014.022 Німецька мова і література. Кваліфікація: Магістр освіти. Вчитель німецької та англійської мов і зарубіжної літератури закладу загальної середньої освіти.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись