• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Студенти університету відкривають нові горизонти профорієнтаційної роботи

На початку тижня студенти-музиканти першого й третього курсів факультету педагогіки, психології та мистецтв спільно з першокурсниками відділення іноземних мов факультету філології відвідали Соборний храм Благовіщення пресвятої Богородиці УПЦ, де їх люб’язно зустрів настоятель храму, протоієрей отець Євгеній.

Студент факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Даниїл Агзамов: «Волонтерство — це спосіб наблизити перемогу»

Моє волонтерство почалось після 24 лютого 2022 року. Я був розгублений і не знав, чим зайнятись, щоб пришвидшити нашу перемогу. За тиждень я знайшов можливість долучитись до плетіння маскувальних сіток, чим займався упродовж місяця.

Студентка 4-го курсу Марина Сай: «Педагогічна практика додала крила»

Чи спостерігали  ви колись за пташиним польотом? Лише підведіть обличчя догори та погляньте, як пташка впевнено розмахує широкими крильми, спокійно та врівноважено підіймаючись вгору. Та чи замислювались ви колись про те, чи завжди вона вміла літати? Звісно, не замислювались. Бо всі ми знаємо ще зі шкільної парти, що маленьке пташеня народжується без цього життєво важливого вміння, але росте, вчиться,  витрачаючи безліч зусиль та власної енергії, — і все ж таки підкорює небесний простір.

Неймовірний досвід

Я дуже вдячна факультету іноземних мов за можливість взяти участь у конкурсі творів У. Шекспіра! Тим самим я змогла доторкнулися до староанглійської мови, проникнутися його творчістю, прочитати монологи в оригіналі, вивчити нові слова та головне - це неймовірний досвід для першокурсників. Дуже сподіваюсь, що це далеко не останній конкурс в моєму житті, адже попереду ще багато як поразок, так і перемог.

Ірина Данько

Півфіналістка конкурсу,

студентка 1 курсу

Happy April Fool's Day!!

Group 102, creative, joyful and funny students, congratulate everyone on 1 April!

If there is a day that can spread smiles and laughter around then there is nothing more we want. There are so many tensions in this world and just one day to take a break from them…..

Warm wishes on April Fool’s Day to you!!

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics