• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Захист курсових робіт з англійської філології: нові наукові здобутки

7 грудня 2023 року студенти спеціальності «Мова і література (англійська)» продемонстрували свої наукові здобутки під час захисту курсових робіт з англійської філології, що виконувалися за керівництва доцентів кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Тетяни Дацької та Ольги Долгушевої.

Викладачі і студенти факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій побували в гостях у ліцею «Максимум»

6 грудня 2023 року викладачі й студенти факультету української філології, іноземних мов і соціальних комунікацій зустрілися з одинадцятикласниками ліцею «Максимум». Доценти Людмила Кричун, Ірина Пянковська й Марина Тарнавська ознайомили майбутніх абітурієнтів із спеціальностями, які пропонує Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, акцентувавши увагу на освітніх програмах рідного факультету.

Студенти ЦДУ взяли участь у міжнародній конференції Інституту ім. Ґете та Єнського університетету

24 листопада 2023 року відбувся BARCAMP-2023 – міжнародна науково-практична конференція, організована Goethe-Institut Ukraine спільно з Universität Jena для університетів-партнерів, які працюють за програмою «Deutsch lehren lernen» / «Вчимося навчати німецької».

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови

Упродовж тижня з 8 по 16 листопада 2023 року студенти 2-4 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури спеціальності «014.021 Мова і література (англійська)» змагалися та виборювали призові місця в Олімпіаді з англійської мови та літератури, що була організована і проведена кафедрою германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання.

Представники ЦДУ відвідали Мар'янівську територіальну громаду

13 листопада 2023 року завідувачка кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методики їхнього навчання професор Марія Фока, доцент кафедри Оксана Вечірко та директор центру довузівської підготовки доцент Кирило Панченко відвідали Мар’янівську територіальну громаду, де зустрілися з начальницею відділу освіти громади Юлією Суржик, обговорили перспективи співпраці освітніх закладів громади з Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics