• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Студенти ЦДУ взяли участь у міжнародній конференції Інституту ім. Ґете та Єнського університетету

24 листопада 2023 року відбувся BARCAMP-2023 – міжнародна науково-практична конференція, організована Goethe-Institut Ukraine спільно з Universität Jena для університетів-партнерів, які працюють за програмою «Deutsch lehren lernen» / «Вчимося навчати німецької».

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови

Упродовж тижня з 8 по 16 листопада 2023 року студенти 2-4 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури спеціальності «014.021 Мова і література (англійська)» змагалися та виборювали призові місця в Олімпіаді з англійської мови та літератури, що була організована і проведена кафедрою германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання.

Представники ЦДУ відвідали Мар'янівську територіальну громаду

13 листопада 2023 року завідувачка кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методики їхнього навчання професор Марія Фока, доцент кафедри Оксана Вечірко та директор центру довузівської підготовки доцент Кирило Панченко відвідали Мар’янівську територіальну громаду, де зустрілися з начальницею відділу освіти громади Юлією Суржик, обговорили перспективи співпраці освітніх закладів громади з Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка.

Студенти та викладачі факультету зустрілися із старшокласниками Муніципального колегіуму

9 листопада 2023 року відбулась зустріч представників кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання зі старшокласниками Комунального закладу «Ліцей "Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради за сприяння в.о. завідувача кафедри проф. Марії Володимирівни Фоки, доцента Анни Віталіївни Поліщук, куратора групи АН20Б доцента Вікторії Юріївни Кочубей та заступника директора з виховної роботи колегіуму Людмили Вікторівни Шиян.

Запрошуємо до участі в Олімпіаді з англійської мови та літератури

Кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання запрошує студентів 2-4 курсів бакалаврату та студентів 1 курсу магістратури взяти участь в Олімпіаді з англійської мови і літератури.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics