• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Головне не перемога, а участь!

Студентське життя як завжди кипить, а в гуртожитку особливо. Як завжди напередодні дня студента в гуртожитку було проведено конкурс на найкращий блок та кімнату.

Не зраджуючи традиції!

Ти не студент, якщо не просипав пари, не забував розклад, не плутав аудиторії, не спізнювався на іспит і ще купа «не», але найголовніше - якщо не жив у гуртожитку, адже саме такий формат студентства найемоційніший, найдрайвовіший, найвеселіший, найкорисніший, найнезвичайніший і най-най-най…
Купа можливостей і переваг, відкриттів і досвіду, подій і висновків, нових аспектів життя і взаємодії з різними людьми.

Ми гостям завжди раді


Наше життя в гуртожитку невпинно б’є ключем. Ми такі ж дружні та занурені в навчання. Проте, ми раді гостям і завжди знайдемо для них час. Нещодавно до нас завітали декан нашого найкращого факультету Білоус Олександр Миколайович та його заступник з виховної роботи Іваненко Надія Вікторівна. Ми були дуже раді їхньому візиту.

Як дружня сім’я

Студентські роки найпрекрасніші та найяскравіші в житті будь-якої людини. А якщо ти ще й проживаєш в гуртожитку , то твоє життя сповнене багатьма знайомствами, посиденьками гуртом за філіжанкою кави чи затишними вечорами за грою в «монополію» чи щось інше.

Мешкати в гуртожитку – це круто!

Ми живемо в гуртожитку другий рік. Кімната розрахована на трьох осіб , але нам місця вистачає. Сусідство склалося чудово, на щастя, конфліктів не маємо. Кожна створила “свій” затишок на стіні біля ліжка (плакати, малюнки, роздруківки, вирізки з журналів та картини).

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись