• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Викладачі кафедри української філології та журналістики долучилися до науково-педагогічного підвищення кваліфікації з журналістики

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка разом із Центром українсько-європейського наукового співробітництва провели всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Інноваційні текстові практики у сфері цифрових медіа».

Кафедра української філології та журналістики запрошує на онлайн-балачку про мову

«Історія нині не просто переписується – вона переписується українською мовою». Так стверджує Сергій Жадан. Чи погоджуєтеся ви з тим, що сучасний процес українізації можна вважати незворотним?
Будемо з’ясовувати це 25 жовтня 2023 року о 15:00 у ході онлайн-балачки «Мода на українську: тренд чи системна зміна?» за посиланням https://meet.google.com/vbs-rfhg-jbh

Професор Григорій Клочек прочитає відкриту лекцію про Василя Сухомлинського

28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського. Все своє життя він присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності.
У рамках проєкту «Посіяти в душі добро» в Обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського у відділі обслуговування користувачів відбудеться публічна лекція професора Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Григорія Клочека «Василь Сухомлинський як Людина, Вчений, Педагог».
26 вересня о 15:00 запрошуємо до книгозбірні усіх охочих, хто цікавиться життям та творчістю видатного земляка.

Науковий гурток “Актуальні проблеми лексикології та граматики української мови” підбив підсумки року

Упродовж 2022–2023 навчального року члени наукового гуртка «Актуальні проблеми лексикології та граматики української мови» (науковий керівник – професор С. Л. Ковтюх) факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій провели 8 засідань, жодне не відмінили, незважаючи на тяжкі воєнні часи: повітряні тривоги, часом відсутність якісного інтернету, світла тощо.

У Кропивницькому відбулася презентація книги спогадів про професора Василя Марка

18 травня 2023 року у літературно-меморіальному музеї І. Карпенка-Карого відбулася презентація книжки «Василь Марко: духовний вимір». Цей захід зібрав людей, які вшанували спогадами й теплими словами вдячності відомого вченого й мудрого наставника, галантного чоловіка й витонченого театрала, добру людину й справжнього товариша. Все це іпостасі однієї людини – Василя Марка, який багато років присвятив розвитку вищої філологічної освіти в нашому університеті. 

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics