• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Підвищуємо кваліфікацію педпрацівників

У травні завідувач кафедри української філології та журналістики Ольга Кирилюк та доцент кафедри Людмила Кричун доєдналися до організації та проведення Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Сучасний лінгвістико-інформаційний дискурс: мовні засоби, наративи, символи, персоналії», організованого ЦДУ ім.В.Винниченка спільно з Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Троянди для Леоніда Куценка

У кінці травня 2019 року на корпусі №5 ЦДУ імені Володимира Винниченка завдяки зусиллям Національної спілки письменників України та колективу філологічного факультету з’явилася меморіальна дошка Леоніда Куценка.  Через п’ять років, 23 травня 2023, стелу прикрасили ковані троянди як символ невмирущої пам’яті про нашого колегу й доброго друга, відомого вченого й талановитого педагога.

Відбулось нагородження переможців конкурсу “Шкільна журналістика”

10 травня на факультеті української філології, іноземних мов і соціальних комунікацій відбулось нагородження переможців конкурсу “Шкільна журналістика”. Його організатор — кафедра української філології та журналістики.

Відбулася зустріч з гарантами освітніх програм

Учора, 1 травня 2024 року, гаранти освітніх програм кафедри української філології та журналістики провели зустріч зі стейкхолдерами: обговорили положення проєкту «Стандарту вищої освіти» за спеціальністю «014 Середня освіта» та особливості їх впровадження під час підготовки спеціаліста за освітніми програмами Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

У епіцентрі подій: зустріч із кореспондентом «Радіо Свобода»

У четвер, 25 квітня, відбулася онлайн-зустріч із воєнним кореспондентом «Радіо Свобода» Ігорем Токарем, завдяки якій студенти отримали унікальну можливість зануритися у світ журналістської практики.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись