Співпраця кафедри української філології та журналістики із закладам середньої освіти характеризується системністю, адже ми готуємо здобувачів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Для нас надзвичайно цінною є думка вчителів-стейголдерів: вони разом з групами забезпечення формують зміст освітньо-професійних програм рівня бакалавра і магістра. Але не менш важливою для укладання ОПП та їхньої реалізації є співпраця з абітурієнтами, які теж можуть виступати в ролі стейкголдерів.
Детальніше...
Завдяки героїзмові ЗСУ 28 жовтня 2024 року студенти-винниченківці змогли долучитися до першого етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З приємністю відзначаємо, що в змаганнях на краще знання рідної мови взяли участь більше пів сотні здобувачів освіти двох десятків освітніх програм з усіх факультетів. Вони писали «німий» (так-так, є такий!) диктант; жартували про свій майбутній фах, залучаючи фразеологізми; боролися з суржиком; захищали самобутність рідної мови, викорчовуючи хащі надмірних запозичень. Усі стали переможцями над байдужістю й мовним невіглаством.
Першого листопада докторка філологічних наук, професорка ОНУ ім. І. І. Мечникова Наталя Валеріївна Кутуза провела цікаву й пізнавальну лекцію на тему "Рекламна лінгвосугестологія як новітній напрям у лінгвістиці".
Співпраця зі стейкголдерами є важливою частиною системи забезпечення якості вищої освіти й головним пріоритетом діяльності кафедри української філології та журналістики.
Як діяти під час інтерв'ю з людьми, які пережили травму?
Які слова обрати для висвітлення важких тем?
Як не нашкодити словом?
І як правильно підтримати людину?