• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Наукові конференції ЦДУ

На факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій відбулася міжнародна наукова конференція

28-29 березня 2024 року на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій  відбулася ХVIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання».

Відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вдосконалення позашкільної освіти в умовах сучасних трансформацій»

19 березня 2024 року під егідою Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вдосконалення позашкільної освіти в умовах сучасних трансформацій», яка започаткована Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості. Співорганізаторами конференції виступили: Інститут проблем виховання національної академії педагогічних наук України, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

XVI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та інновації в математичній, цифровій, природничій і професійній освіті»

Кафедра математики та цифрових технологій факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка 14 грудня 2023 року провела пленарне засідання XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та інновації в математичній, цифровій, природничій і професійній освіті» у змішаному режимі. Конференція складалася з двох етапів: перший інтернет-режим проводився у формі обговорення тем із 30 листопада до 14 грудня 2023 року, а другий – у формі пленарного засідання.

У ЦДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

16 листопада 2023 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми історичної регіоналістики та мікроісторії» з нагоди 175-ї річниці від дня народження Павла Рябкова та 65-ї річниці від дня народження Сергія Шевченка

18–19 жовтня на факультеті історії, бізнес-освіти та права університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми історичної регіоналістики та мікроісторії» з нагоди 175-ї річниці від дня народження Павла Рябкова та 65-ї річниці від дня народження Сергія Шевченка.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись