• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Міжнародна діяльність

Запрошуємо взяти участь у практичному вебінарі «Еразмус+»

Запрошуємо взяти участь у практичному вебінарі «Еразмус+» для молоді і спорту: як писати успішні проєкти для розбудови потенціалу», де Ви дізнаєтесь про лайфхаки пошуку партнерів та заповнення аплікаціних форм від ЕАСЕА та команд-переможців проєктів з розвитку потенціалу у сферах МОЛОДІ та СПОРТУ.

ЦДУ ім. В.Винниченка увійшов до складу ЗВО, які братимуть участь у Проєкті DILLUGIS

Проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) передбачає залучення студентів та викладачів НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського державного аграрного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка до цифрового навчання за окремими курсами освітньої програми «Цифрові технології і менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.

Стипендія імені Піни Бауш

Мрієте втілити хореографічний проєкт разом із партнером, не переймаючись за гроші? Тоді ця можливість для вас!

Стипендія імені Піни Бауш пропонує до 2500 євро на вивчення танцю, опанування нової техніки або методів роботи. Створювати новий твір не потрібно. Програма профінансує понад три місяці роботи між вереснем 2024 року та серпнем 2025 року.

Оголошуємо про старт конкурсу на отримання гранту на створення програми подвійних дипломів

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Фонду Президента України, Cormack Consultancy та Mosaik Education раді оголосити конкурс на грант у розмірі 80,000£ для створення програми подвійних дипломів магістрів між українськими і британськими університетами!

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів

Global UGRAD – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись