• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Міжнародна діяльність

ЦДУ ім. В.Винниченка став одним з організаторів міжнародного онлайн-вебінару!

18 вересня 2023 року на базі Університету комп’ютерних наук і технологій STEKOM (Семаранг, Центральна Ява, Індонезія) у співпраці з  Центральноукраїнським державним університетом імені В.Винниченка (Україна), Університетом HELP (Малайзія), Західно-Каспійським університетом (Азербайджан), Асоціацією промислових та професійних громад (PERKIVI) та Індонезійською асоціацією вчителів (PTIC) пройшов міжнародний онлайн-вебінар «Think Fast, Talk Smart: Communication Techniques for Public Speaking» (Техніка спілкування під час публічних виступів).

Стипендії для навчання від школи Porto Business School

З нагоди 35-річчя школа @Porto Business School Університету Порту вирішила посилити підтримку українських студентів, запропонувавши 5  стипендій для навчання у 2023-2024 навчальному році на програмах MBA (International MBA, Executive MBA та Digital MBA). 

20 000 грн. – грант на стипендію для студентів українських вузів

Коли: до 01.11.2023
Де: вся Україна
Галузі: освіта

Команда VinCheck.Me радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. Наша мета – підтримати студентів, які прагнуть навчатися та розвиватися в різних напрямах.

MEDIENGEIST

Представники цифрового громадянського суспільства розвивають ідеї захисту передусім цифрового простору від цілеспрямованої дезінформації та пропаганди , а також можливої протидії таким кампаніям як складовим гібридної війни. Mediengeist діє у форматі акселератора проєктів.

Проєкт входить до великого пакету заходів, для яких Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини виділило кошти з додаткового бюджету на 2022 рік з метою пом’якшення наслідків російської загарбницької війни проти України. 

Для кого ця можливість?

Стипендії імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників

Коли: до 1 листопада 2023 року.
Де: вся Україна.
Галузі: наука, дослідження.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics