• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Наука

Оголошено 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2023/2024

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України віком до 35 років включно.

Колективна монографія з перекладознавства (м. Рига, Латвійська Республіка)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки колективної монографії на тему: «Актуальні проблеми перекладу фахових текстів».

Прочитані заключні онлайн-лекції в межах всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Інноваційні технології в системі підготовки фахівців фізичної культури і спорту в закладах вищої освіти»

Організаторами цього заходу виступили Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка спільно із Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Євроінтеграція української освіти й науки України: проблеми та виклики

26–29 жовтня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція проректорів із наукової роботи закладів вищої освіти України «Євроінтеграція української освіти й науки України: проблеми та виклики», що проходила в м. Ужгород. Організаторами конференції виступили ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Центр українсько-європейського наукового співробітництва. У заході взяла участь проректор з наукової роботи ЦДУ ім. В. Винниченка професор Лілія Клочек.

VІІІ Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»

Академія прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє (Польща) в рамках академічної мобільності й наукової співпраці запрошує до участі у VІІІ Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі» науковців, викладачів, студентів, фахівців із інноваційних та інформаційних технологій у розвитку різних сфер сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також узяти участь у дискусіях.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics