• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Волонтерська діяльність

volont

Студент факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Даниїл Агзамов: «Волонтерство — це спосіб наблизити перемогу»

Моє волонтерство почалось після 24 лютого 2022 року. Я був розгублений і не знав, чим зайнятись, щоб пришвидшити нашу перемогу. За тиждень я знайшов можливість долучитись до плетіння маскувальних сіток, чим займався упродовж місяця.

Волонтерська діяльність студентів-спортсменів

20-21 травня 2023 року на стадіоні Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики під назвою "Спеціальна Олімпіада України". Студенти спеціальності "017 Фізична культура і спорт" (Барановський О., Ігнатенко Б., Ігнатенко С., Жадова Н., Красов Є., Демидова Ю.) разом з в.о. завідувача кафедри теорії і методики олімпійського спорту Бабаліч В.А. допомагали у проведенні заходу в якості волонтерів.

ЦДУ приймав благодійний волейбольний турнір

Черговий благодійний захід на підтримку Збройних сил України пройшов на базі ЦДУ імені Володимира Винниченка.

20 травня 2023 року шість жіночих волейбольних команд змагалися за першість і збирали добровільні внески на підтримку ЗСУ.

В ЦДУ збиратимуть гроші для ЗСУ

Запрошуємо усіх студентів та викладачів взяти участь у благодійному ярмарку для Збройних Сил України!
Захід відбудеться 24 квітня з 11:00 до 14:00 год. на факультеті історії, бізнес-освіти та права ЦДУ імені В.Винниченка (1 поверх старого корпусу).

ЦДУ долучився до великоднього благодійного аукціону в Музеї мистецтв

Щороку в Кропивницькому відбувається Великодній благодійний аукціон, який організовує фонд «Янголи життя». Цьогорічний захід в Музеї мистецтв збирав допомогу для гематологічного відділення дитячої обласної лікарні, де лікуються діти із захворюваннями крові та онкологією. Як сказала директорка з розвитку фонду Ольга Присяжнюк, під час війни, коли українці протистоять російській окупаційній армії, донатять, волонтерять і всіма силами підтримують Збройні Сили України, маленькі підопічні фонду «Янголи життя» теж ведуть свою боротьбу і мають аж двох ворогів на букву «р»: росія та рак.  

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics