• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
 • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

У Кропивницькому працює перший в Україні ліцензований Мовний центр!

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка працює єдиний в Україні ліцензований Державною Акредитаційною Комісією Міністерства освіти і науки України МОВНИЙ ЦЕНТР з удосконалення володінням іноземними мовами (англійською та німецькою)!

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій  Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (ЦДУ) надавати освітні послуги  «Підвищення кваліфікації володіння англійською або німецькою мовою»  Ліцензія № 328840 серії АВ від 19 липня 2007 року ) (для усіх верств населення за програмами:

 • “Англійська мова за професійним спрямуванням для держслужбовців та керівних кадрів сфери виробництва”
 • “Англійська мова за професійним спрямуванням для працівників територіальних установ органів управління МВД та МНС України”
 • “Розмовна англійська мова. Початковий рівень (А)”
 • “Розмовна англійська мова. Середній рівень (B)”
 • “Розмовна англійська мова. Достатній рівень (C)”
 • “Розмовна німецька мова за професійним спрямуванням”
 • “Розмовна німецька мова. Початковий рівень (А)”
 • “Розмовна німецька мова. Середній рівень (B)”
 • “Розмовна німецька мова. Достатній рівень (C)”

була надана Державною Акредитаційною Комісією (ДАК) Міністерства освіти і науки України. У грудні 2014 року освітня послуга  «Підвищення кваліфікації володіння англійською або німецькою мовою» факультетом іноземних мов була проліцензована повторно та затверджена ДАК  Міністерства освіти і науки України  – ліцензія  № 527692 серії АE від 15 грудня 2014 року.

Для успішної роботи вищевказаної освітньої послуги на факультеті іноземних мов у 2007 році був створений Мовний центр (МЦ), викладачами якого є висококваліфіковані викладачі факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій. За роки своєї успішної роботи Мовний центр надав освітню послугу з підвищення кваліфікації володіння іноземними мовами понад 1000 слухачам МЦ. В Мовному центрі навчаються слухачі за різними рівнями комунікативної підготовки, які бажають удосконалити свої уміння та навички володіння іноземними мовами, а то й опанувати одну  з іноземних мов, починаючи з нульового рівня.

Факультет іноземних мов нашого університету за роки свого існування прославився по всій Україні не тільки якісною підготовкою фахівців та висококваліфікованими викладачами, а й залученням до навчального процесу новітніх інноваційних технологій та методик навчання. Сьогодні, ставши частиною новоствореного факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, викладачі англійської та німецької мов продовжують багаторічні традиції своїх колег.

Слухачі наших курсів мають нагоду опановувати мову за допомогою висококваліфікованих викладачів, які постійно вдосконалюють професійні навички як в Україні, так і за кордоном в найпрестижніших університетах світу.

Окрім досвіду та професіоналізму викладачів, Мовний центр може також запропонувати слухачам навчально-методичну та художню літературу, гнучкий графік занять, доступні ціни за навчання, які прораховує бухгалтерія ЦДУ. Слухач може обрати як інтенсивний короткотривалий курс, так і помірний темп навчання. Вартість навчання стане приємним бонусом, на додачу до отриманих якісних знань..

Після закінчення однієї із запропонованих програм, за  умови складання відповідного іспиту,  випускники Мовного центру отримують СЕРТИФІКАТ із зазначенням рівня володіння іноземною мовою.

Кожного року у Мовному центрі ЦДУ працюють представники міжнародних  програм з викладання чи то англійської, чи німецької мов. Так, у 2014-2015 навчальному році. у Мовному центрі працювала стипендіат програми імені Фулбрайта Ен Джокондіні (м. Гранд Репідз, США), а в 2017-2018 навчальному році це була Бетсі Фосет (Вайомінг, США).  Це чудова нагода для усіх слухачів Мовного центру спілкуватися з природним носієм мови, вдосконалювати свої мовленнєві навички, вивчати культуру країн, мова яких вивчається. Наші іноземні викладачі завжди пропонують низку безкоштовних освітньо-культурних заходів, спрямованих на створенні невимушеної дружньої атмосфери для студентів та слухачів будь-якого рівня:

Ми сміливо зустрічаємо усі виклики часу, і адаптуємо навчальний процес відповідно до ситуації, з урахуванням всіх вимог безпеки, та задоволення навчальних потреб наших слухачів.

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ!

Починаючи з вересня місяця 2011 року у нашому Мовному центрі пройшли курси підвищення кваліфікаціїволодіння іноземними мовами 160 диспетчерів МНС у Кіровоградській області, а також  90 співробітників центральних органів виконавчої влади, які були залучені до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Основною метою курсу було формування у співробітників правоохоронних органів, державної митної служби, офіцерів та солдатів прикордонних військ України мовної, комунікативної та соціокультурної компетенцій, які забезпечили працівникам названих організацій, установ та служб якісне виконання своїх службових обов’язків під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 р.

 Мовний центр також співпрацює зі Школою вищого корпусу державної служби України, так у 2010-2011 н.р. 30 державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування отримали свідоцтва про виконання програми курсів підвищення кваліфікації з англійської та німецької мов. У вересні – листопаді 2011/2012 н.р. 46 державних службовців удосконалювали свої знання з англійської мови у нашому Мовному центрі.

З лютого 2015 року по грудень 2017 року підвищення кваліфікації володіння англійською та німецькою мовами у Мовному центрі проходили фахівці керівного складу ПАО «Гідросила», ЗАО «Гідросила ЛЕДА», ПАО «Гідросила АПМ», ПАО «Торгівельний дім «Гідросила», ПАТ «Червона зірка».

В період з жовтня 2016 по грудень 2018 слухачами курсів Мовного Центру стали працівники Державної Міграційної Служби у м. Кропивницькому та викладачі Донецького Національного Медичного Університету. Глобалізація та розширення міжнародних зв’язків ставить нові вимоги перед свідомими громадянами сучасного світу, тому знання як мінімум однієї іноземної мови на високому розмовному рівні є обов’язковою складовою резюме кожного, хто мріє про успішну кар’єру.

Мовний Центр тісно співпрацює з центрами освітньої літератури Pearson Dinternal та Linguist. Наші партнери забезпечують нас найновітнішою літературою, презентують останні розробки в сфері вивчення мов та проводять методичні семінари для викладачів університету та шкіл міста на базі Мовного Центру. Також наша співпраця дозволяє запропонувати слухачам складання іспиту з обраної мови на отримання міжнародного сертифікату.

Слухачами нашого Центру стають люди самого різного віку. Так з жовтня 2017 року майже 80 осіб – студентів Університету «Третій Вік – Натхнення» - вивчають англійську та німецьку мови на базі Мовного Центру. Для викладачів та студентів це не просто можливість працювати та вдосконалювати професійні навички при роботи з студентами поважного віку, але і отримувати натхнення на багато років вперед, тому що Університет «Третій Вік» заряджає нас всіх енергією та ставить нові далекосяжні задачі.

Не забуваємо ми і про молодших товаришів. В канікулярний період в школах України працюють Мовні табори. Ми завжди раді бачити їх гостями факультету та Мовного Центру. Жителі,  школярі та студенти Кіровоградщини завжди  з нетерпінням чекають відвідин Австрійської фахової бібліотеки імені Бернхарда Штільфріда, Музею техніки минулих століть, Археологічного музею, розташованих у стінах ЦДУ, та цікавих екскурсії університетом. Все це Мовний Центр здійснює за допомого студентів молодших курсів факультету, які радо проводять гостей своєю  Alma Mater  та завершують екскурсію відвідинами їдальні, де смачно попївши студентського обіду, вже точно визначишся з вузом на майбутнєJ

Навіть коли наша країна стала на боротьбу із загарбником, Мовний Центр не припинив свою діяльність, і продовжує забезпечувати якісними знаннями своїх слухачів. Пропонуємо підготовку студентів до складання Національного Мультипредметного Тесту та Єдиного Вступного Іспиту, згідно вимог Вступної кампанії 2023.

Навчальні програми Мовного центру

 1. Програма підготовки з англійської / німецької мови до НМТ.
  Термін навчання: два і більше семестри (по 72 академічні години). Зміст навчання визначений вимогами вступного іспиту з англійської/німецької мови.

 2. Програма з вивчення розмовної англійської / німецької мови за різними рівнями.
  “ElementaryEnglish / StartDeutsch 1”, “StartDeutsch 2” (розмовна англійська/німецька: початковий рівень для тих, хто бажає вивчати мову «з нуля»; “IntermediateEnglish/ZertifikatDeutsch” (розмовна англійська/німецька: середній рівень для тих, хто бажає вдосконалювати мову з базовим рівнем володіння В1, В2); “AdvancedEnglish/ZentraleMittelstufenprufung” (розмовна англійська/німецька: вищий рівень для тих, хто бажає вдосконалювати мову з рівнем володіння С1).
  Термін навчання: два і більше семестри (144 академічні години).

 3. Програма підготовки до складання міжнародних кваліфікаційних іспитів з англійської/німецької мови.
  З англійської мови ТОЕFL, ІЕLTS та стандартизованих тестів АСТ, SАТ та з німецької мови – ZertifikatDeutsch /В1, В2/, ZentraleMittelstufenprüfung /С1/, ZentraleOberstufenprüfung /С2/ для подальшого вступу до університетів США, Великої Британії, Німеччини, Австрії та інших країн. Зміст навчання визначений вимогами до зазначених кваліфікаційних іспитів і тестів.
  Термін навчання: 1 семестр – 72 академічні години.

 4. Програма підготовки до складання кандидатського іспиту з англійської/німецької мови.
  Термін навчання: двічі на навчальний рік: 15.09 – 31.10 та 15.03. – 01.05. Зміст навчання визначається вимогами до іспиту кандидатського мінімуму з англійської/німецької мови в ЦДУ.

 5. Програма підготовки до складання екзамену з англійської/німецької мови для вступу в магістратуру.
  Термін навчання: 1 семестр (72\52 академічні години).

 6. Програма підвищення кваліфікації з англійської/німецької мови для вчителів середніх шкіл та викладачів ВНЗ.
  Пропонуються такі варіанти програм:
  • "Програма підвищення кваліфікації" (з відривом від виробництва)терміном на 1  місяць загальним обсягом  144 години, 36 годин на тиждень;
  • "Програма підвищення кваліфікації" (без відриву від виробництва)терміном на 5 місяців загальним обсягом 144 години, заняття: субота-неділя, 6-8 годин на день;
  • "Тематичні семінари з фахового та професійного інформування вчителів англійської/німецької мови" (1 день, 8 годин на день);
  • "Тематичні семінари з фахового та професійного інформування вчителів англійської/німецької мови" (1 тиждень, 40 годин).

 7. Програма з вивчення розмовної англійської/німецької мови для дітей різних вікових груп.
  Термін навчання: 1 семестр (72 академічні години).

Зміст програм кожного рівня спрямований на розвиток, головним чином, навичок говоріння, а також аудіювання, читання та письма. У процесі викладання використовується інтерактивна методика навчання, навчальні курси провідних видавництв Великої Британії, США, Німеччини, Австрії. Термін та частота занять узгоджуються із слухачами груп.

Зміст програм підвищення кваліфікації охоплює три складові:

 1. Практика англійської/німецької мови, метою якого є вдосконалення всіх мовленнєвих умінь з англійської/німецької мови: говоріння, аудіювання, читання, письмо, корекція вимовних та граматичних навичок, розширення словникового запасу.
 2. Новітні тенденції у навчанні англійської/німецької мови – ця складова спрямована на інформування вчителя у галузі нових, ефективних методів навчання.
 3. Культура англомовних/німецькомовних країн – ця складова передбачає ознайомлення вчителів з новітніми тенденціями розвитку культур англомовних/німецькомовних країн.

Після успішного закінчення щонайменше однієї з вищеназваних програм слухачі отримують сертифікат Мовного центру про підвищення ними рівня володіння іноземною мовою!

Памятайте, що ми цінуємо кожного студента, тому ваша думка важлива для нас. Ми врахуємо всі ваші побажання та запропонуємо вам найоптимальніший час та термін навчання в залежності від вашої мети вивчення мови.

Тож щиро запрошуємо до нашого Мовного центру усіх бажаючих вивчити чи удосконалити знання і навички володінняанглійською або німецькою мовами!

Крокуймо разом до успішного майбутнього!

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

Довідки за адресою:

вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006,
навчальний корпус № 4, кімната № 617.

Моб.тел.: 0957139708

E-mail: [email protected]

або у деканаті факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, кім. № 307-308

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись