• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій взяла участь у засіданні з міжнародної співпраці

23 та 24 листопада університет Адама Міцкевича у польському місті Познані зустрів представників українських ЗВО. 60 проректорів і керівників відділів із міжнародної діяльності обговорювали питання інтернаціоналізації.

Студенти ЦДУ взяли участь у міжнародній конференції Інституту ім. Ґете та Єнського університетету

24 листопада 2023 року відбувся BARCAMP-2023 – міжнародна науково-практична конференція, організована Goethe-Institut Ukraine спільно з Universität Jena для університетів-партнерів, які працюють за програмою «Deutsch lehren lernen» / «Вчимося навчати німецької».

ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

20 листопада 2023 року студенти ЦДУ ім. Володимира Винниченка долучилися до першого етапу ХХІV Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З приємністю відзначаємо, що в змаганнях на краще знання рідної мови взяли участь здобувачі освіти майже двох десятків освітніх програм з усіх факультетів.

Підвищення перекладацької майстерності на Translating Europe Forum 2023

На початку листопада доценти кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Бондаренко К. та Бондаренко О. вже вдесяте взяли участь в найбільшому загальноєвропейському форумі з питань перекладу – Translating Europe Forum 2023 Achieving excellence in translation.

Представники факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій завітали до шкіл Новоукраїнки

15 листопада 2023 року відбулися зустрічі з учнями старших класів наших добрих друзів – Новоукраїнської ОМТГ. Декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Олена Габелко, завідувач кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Лариса Ярова та заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Юлія Верещак відвідали навчальні заклади міста Новоукраїнка: Новоукраїнські ліцеї №4, №8 та №6 Новоукраїнської міської ради, а також Новоукраїнський ліцей «Лідер». Приємно зустрічатися з молоддю, що вже визначилася з подальшим навчанням або обирає майбутній шлях. Спілкуючись зі старшокласниками можна відчути настрої та прагнення покоління, яке будуватиме нашу європейську державу, зберігаючи найцінніше нашої культури та історії. Представники факультету розповіли учням про організацію навчання в університеті, факультети закладу та особливості вступу. Доцент Олена Габелко розповіла про кафедри факультету та спеціальності, якими пишається наш факультет. Особливо цікавими для старшокласників були перспективи професійної самореалізації після закінчення навчання в університеті.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics