• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Освіта

єДокументи про освіту в "Дії"

Загальна інформація

З якого року будуть відображатися документи про освіту в Дії?

У Дії будуть відображатися освітні документи відомості та дані про які містяться в реєстрі ЄДЕБО, виготовлені з 2000 року.

Крім інформації про випускників військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, а також щодо дипломів про перепідготовку (молодших спеціалістів, спеціалістів), виданих до 2016 року, та дипломів докторів філософії (докторів мистецтва), виданих до 2022 року.

 

Відображення яких освітніх документів передбачено у Дії?

Дія відображає інформацію, яка міститься у реєстрі документів про освіту ЄДЕБО. Якщо інформацію внесено до реєстру, то в застосунку відображатимуться:

Дипломи:
- з 2000 року: кваліфікованого робітника, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодших спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра;
- з 2022 року: доктора філософії/доктора мистецтва.

Атестат про повну загальну середню освіту (з 2000 до 2019 року).

Свідоцтва:
- з 2000 року: про базову середню освіту;
- з 2019 року: про повну загальну середню освіту;
- з 2013 року: про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

 

Чи буде відображатися диплом про перепідготовку?

Інформація щодо дипломів про перепідготовку (молодших спеціалістів, спеціалістів) не міститься у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО та, відповідно, не буде відображатися у застосунку.

Чи буде відображатись диплом кандидата наук в Дії?

В Дії можуть відображатися дипломи доктора філософії отримані після 01.01.2022. Водночас якщо ваш диплом є поліграфічним через те, що його було замовлено попередньо діючим порядком, то у такому випадку, документ не буде підтягуватися в застосунок та інформація про нього не буде відображатися через сервіс — https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/

Якщо ж ви отримали науковий ступінь кандидата наук раніше, то підтягнути такий документ в застосунок не вдасться.

Чи буде в Дії диплом доктора наук?

Інформація щодо дипломів докторів наук не міститься у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО та, відповідно, не буде відображатися у застосунку.

Чому в дипломі відображається неповна/некоректна інформація?

Першою умовою для відображення документів про освіту у застосунку є успішне співставлення реєстраційного номеру облікової картки платників податків (РНОКПП) у Дія з РНОКПП у даних документа про освіту, що міститься в Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО.

Перевірити чи є інформація про документ у Реєстрі можна тут – https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/

Якщо у вашому документі відображається неправильна інформація, радимо звернутися до закладу освіти, який видав документ для вирішення ситуації.

Відображається чужий документ в Дії

Ситуація, коли у застосунку відображається чужий документ про освіту, виникає, якщо за даними, отриманими в ЄДЕБО від Державної Податкової Служби, однаковий РНОКПП був помилково вказано в документах про освіту двох осіб з однаковими ПІБ та датою народження.

Тому, для видалення в ЄДЕБО документів про освіту іншої особи потрібно:

  1. Надіслати лист на [email protected] з темою – «Чужі документи про освіту в ЄДЕБО».
  2. До листа додати у форматі jpg або pdf (не архівом) скан-копії ваших документів: паспорта (1-4 сторінки паспорта-книжечки зразка 1994 року або обидві сторони ІD-паспорта), РНОКПП, свідоцтва про шлюб/зміну ПІБ (якщо документи були видані на інше ПІБ), документів про освіту (сторону з текстом, додаток не потрібно).
  3. На скан-копії документів потрібно накласти КЕП (файловий/апаратний ключ або Дія.Підпис).
  4. Надіслати лист та очікувати на зворотний зв'язок.
Втратив/пошкодив документ про освіту, чи можу отримати дублікат?

Щоб замовити дублікат документа про освіту необхідно звернутись до закладу освіти, що видав документ, або до його правонаступника. За відсутності правонаступника ви можете звернутися до Міністерства освіти і науки України, щоб дізнатися заклад освіти, що видасть дублікат документа.

Ознайомитись з причинами, за яких замовляється дублікат, та як його отримати можна у відповідному порядку замовлення, виготовлення, видачі, обліку документів про освіту:

Що робити якщо на документі зазначено «Відсутні необхідні дані»?

Це означає, що інформація з вашого документа можливо відсутня у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО.

Тож, щоб з'ясувати ситуацію, потрібно перевірити чи є інформація про документ у Реєстрі, це можна зробити тут — https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/

Якщо документ є у Реєстрі, зверніться до закладу освіти, що видав документ, для внесення документа до картки особи в ЄДЕБО.

Не бачу/не можу знайти документи про освіту? (Документи в стеку).

Однотипні документи відображаються в стеку. Тому, радимо перевірити ваші документи про освіту саме там.

Що таке стек? Якщо ви маєте кілька документів подібного типу, у вас на одному з них, відображатиметься іконка з цифрою — стек.
Щоб переглянути решту документів, просто натисніть на стек https://bit.ly/495dbpY

Не підтягнувся документ

Як перевірити чи внесені дані до ЄДЕБО?

Для того, щоб перевірити чи внесена дані про документ в ЄДЕБО, радимо отримати виписку з інформацією про документи про освіту та навчання особи. Для цього потрібно:

1. Перевірити чи є інформація про документ у Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО можна тут — https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/

2. Перевірити чи внесено дані про документ в ЄДЕБО, радимо отримати Виписку з інформацією про документи про освіту та навчання особи:

- Перейти на портал — https://info.edbo.gov.ua/ та вибрати розділ Інформація про фізичну особу, що міститься в ЄДЕБО.

- Подати електронний запит з накладеним КЕП.

- Отримати виписку з інформацією, що міститься в ЄДЕБО, щодо фізичної особи.Виписка буде з інформацією, якщо вам раніше вже було створено в ЄДЕБО картку фізичної особи та до неї внесено РНОКПП.

Також якщо у Виписці не відображено документ про освіту, але він є у Реєстрі, для його внесення зверніться до закладу освіти, який видав документ, з паспортом, РНОКПП та документом про освіту.

Примітка
Разом з тим, звертаємо увагу на наступне:
 – Дія відображає інформацію, що міститься у Реєстрі документів про освіту, але при цьому документ, відображений в Дії, може бути відсутнім у картці фізичної особи в ЄДЕБО (наприклад: документ про загальну середню освіту, що не використовувався при вступі на навчання, диплом про вищу освіту, що був виданий після 2000 року, але до впровадження ЄДЕБО)
 – та навпаки - у Виписці можуть бути вказані документи про освіту, внесені до картки фізичної особи в ЄДЕБО (необхідні, наприклад, у процесі ліцензування), але не передбачені у Реєстрі документів про освіту (наприклад: документ диплом доктора (кандидата) наук, диплом про вищу освіту, що був виданий до 2000 року)

Змінив/ла прізвище, чи підтягнеться документ про освіту в Дію?

Якщо у вас не підтягнулись документи про освіту, однією з причин може бути зміна прізвища (імені, по батькові), адже такі документи були видані на попередні дані.
Водночас зміна документа у зв'язку з одруженням та зміною ПІБ не передбачена.

Ми працюємо над реалізацією такої можливості у подальшому. Як тільки ситуація зміниться, ми про це повідомимо у соціальних мережах.

Документ не підтягнувся у Дію, що робити?

Заповніть Google-форму (якщо Ви випускник ЦДУ ім.В.Винниченка, та маєте диплом, виданий після 2000 р.) для опрацювання закладом освіти Вашого звернення.

Ми відправимо дані на перевірку, щоб розібратися в цій ситуації. Для аналізу потрібен деякий час, проте ми будемо тримати вас у курсі. Як тільки матимемо інформацію, одразу повідомимо про це.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись