• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Шановні викладачі, студенти, аспіранти, пошукувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної  конференції «Мистецький освітній простір у контексті формування сучасної парадигми освіти» яка відбудеться 13-14 грудня 2017 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.

Інформацію надано мистецьким факультетом

V Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній І професійній освіті»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ої Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній І професійній освіті», яка відбудеться 10-13 жовтня 2017 р. у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка: в інтернет-режимі обговорення статей з 10 по 12 жовтня; у режимі «онлайн» виступи 13 жовтня 2017 р. з 10 до 13 години.

Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

Актуальні наукові дослідження та їх роль в соціалізації студентської молоді

Шановні колеги! Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка запрошує Вас узяти участь у роботі Міжвузівської науково-практичної конференції «Актуальні наукові дослідження та їх роль в соціалізації студентської молоді», яка відбудеться 25 квітня 2017 на природничо-географічному факультеті (ауд. № 8)

Шановні студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації!

Запрошуємо Вас 27 - 28 березня 2017 року взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції: «Феномен Левка Ревуцького у духовно-мистецькій спадщині української культури ХХ століття» У рамках конференції відбудуться конкурси диригентів і вокалістів, присвячені 40-річчю до дня пам’яті Л. Ревуцького (див. додатки 1, 2, 3).

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення наукової конференції, присвяченої 95-річчю Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка — 95 років в історії та розвитку Центральної України»

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись