filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Дорогі колеги, шановні студенти, високоповажні ветерани факультету філології та журналістики!

Щиро вітаю всіх вас із прийдешніми святами.

Нехай наступний 2013 рік принесе в кожну вашу домівку добробут і злагоду, щастя й родинний затишок. Хай здоровими будуть ваші рідні й близькі, натхненними ваші вчинки, мудрими ваші рішення й щирими ваші слова.

Минулий рік був гарним і плідним для нашого факультету: стали кандидатами наук Олександра Гуманенко та Дмитро Шульга, з-під пера викладачів вийшло близько 20-и монографій та наукових посібників, поповнилася матеріально-технічна база факультету, наші студенти посіли призові місця у всеукраїнських наукових конкурсах.

Нехай рік прийдешній стане сходинкою для подальших наукових звершень, хай принесе факультету й університету процвітання й визнання!

Добра вам, здоров’я й стабільності!!!

З повагою та любов’ю, декан факультету Людмила Кричун