filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Міжнародні освітні події: досвід та враження студентів

У цьому семестрі студентка 3 курсу групи АН21Б спеціальності «Середня освіта. Англійська мова і література» Анастасія Непота взяла участь у двох закордонних освітніх подіях. З 26 лютого по 1 березня 2024 р. Анастасія пройшла навчання у зимовій школі (м. Грац, Австрія), а з 15 по 25 квітня  2024 р. здійснила навчальний візит до Польщі, в якому взяли участь студентки з України та Молдови.

ЄВІ з англійської мови 2024: секрети успішного складання іспиту

5 червня 2024 року доценти кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Тетяна Дацька та Вікторія Кочубей провели вебінар, присвячений особливостям складання єдиного вступного іспиту з англійської мови у 2024 році. У вебінарі взяла участь також Валерія Мандрейчук, студентка І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська й німецька мови та зарубіжна література. До заходу доєдналися студенти-випускники бакалаврських програм, які реалізуються у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.

Троянди для Леоніда Куценка

У кінці травня 2019 року на корпусі №5 ЦДУ імені Володимира Винниченка завдяки зусиллям Національної спілки письменників України та колективу філологічного факультету з’явилася меморіальна дошка Леоніда Куценка.  Через п’ять років, 23 травня 2023, стелу прикрасили ковані троянди як символ невмирущої пам’яті про нашого колегу й доброго друга, відомого вченого й талановитого педагога.

Майбутні вчителі англійської мови отримують неформальну освіту

Впродовж другого навчального семестру студенти 3 курсу групи АН21Б у межах курсу методики навчання англійської мови (викладач – доцент Ольга Долгушева) проходили онлайн тренінг-курси на платформі British Council (https://www.facebook.com/TeachingEnglish.BritishCouncil).

НУШ і навчання англійської мови: семінар-тренінг від колег

20 травня 2024 року третьокурсники – майбутні вчителі англійської мови денної і заочної форми навчання відвідали семінар-тренінг, присвячений особливостям навчання англійської мови учнів початкової школи. Захід було організовано і проведено доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти ЦДУ, доктором педагогічних наук Юлією Котелянець. Інтерактивний формат семінару сприяв активному осягненню студентами специфіки навчальної роботи з учнями молодшого шкільного віку.