filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Юлія Лимборська

Роки навчання – 2005–2020.

Навчання в ЦДПУ ім. В.Винниченка стало для мене незабутнім досвідом. Адже навчання тут – це не лише відвідування пар, хоча теоретичним та практичним заняттям тут і відводиться велика частина часу. Для тих, хто дійсно хоче «взяти від життя все» університет створює всі можливі. За п’ять років навчання я встигла відвідати Літню школу німецької мови у Львові, організовану Міністерством освіти і науки Австрії, де вперше могла поспілкуватися з носіями мови. Матеріали для свого магістерського дослідження я поїхала збирати до німецького університету. Також мала честь представляти наш університет на щорічній Всеукраїнській олімпіаді з перекладу. Моє друге місце якнайкраще свідчить про якість освіти в університеті (перше, до речі, також належало студентці з нашого університету). Загалом, для тих хто хоче отримати справжні знання тут є всі умови.