filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Анна Ауфрайтер (Волянська)

Роки навчання – 2011–2015

Завжди з любов’ю та повагою згадую свої університетські роки. Рідній факультет став для мене не лише джерелом знань, а й місцем дружньої підтримки викладацького колективу, з яким я і нині із задоволенням підтримую зв’язок. Професіоналізм та індивідуальний підхід наших викладачів до кожного студента допоміг нам оволодіти німецькою, англійською, а декому й іспанською мовами. Свої здобуті знання я маю нагоду нині використовувати проживаючи і працюючи перекладачем в Австрії, і на питання, звідки в мене такий рівень мови, я завжди з гордістю відповідаю, що отримала його в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, в моєму рідному місті. Мені приємно, що, порадивши цей навчальний заклад моїм знайомим, я жодного разу не помилилися, і тепер всі вони вдячні мені за це. А я щиро дякую своїм викладачам за легкість і важкість навчання, супровід, людяність і вміння вкласти у своїх студентів не тільки знання, а й любов до мови.