filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Заліковий тиждень: майбутні вчителі іноземних мов захищають курсові роботи

15 травня 2024 року на кафедрі германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання відбувся захист курсових робіт з методики навчання англійської мови студентами групи АН20Б спеціальності «014.021 Англійська мова та зарубіжна література» наукових керівників Тетяни Дацької та Ольги Долгушевої. Колегам та членам комісії були представлені роботи з актуальних тем сучасної методичної науки, а саме: «Мовні одиниці з теми “Places in a town/місця в місті” як засіб формування англомовної лексичної компетентності учнів 6 класу», «Формування комунікативного уміння тривалого монологу (опис власного досвіду) в учнів 6 класу із використанням ментальних карт», «Формування граматичних навичок використання видо-часової форми Present Simple в учнів 5 класу (на матеріалі підручника з англійської мови On Screen 1)», «Удосконалення фонетичних навичок вимовляння звуків англійської мови в учнів 6 класу (на матеріалі підручника  On Screen 2)», «Формування граматичних навичок використання видо-часової форми Present Continuous в учнів 6 класу (на матеріалі підручника з англійської мови Solutions Elementary)».

Усний переклад як кар’єра у ЄС

Україна ще тільки кандидат на членство в Європейському Союзі, а кафедра перекладу, прикладної та загальної лінгвістики вже робить вклад у розширення можливостей своїх нинішніх студентів і потенційних абітурієнтів та пропонує їм замислитися над кар’єрою усного перекладача для інституцій ЄС та й у Європейському Союзі в цілому.

День Європи в ЦДУ

Щороку 9 травня європейська спільнота відзначає День Європи або День Декларації Шумана. Це особлива нагода поговорити про мир та єдність як цінності не тільки Європейського Союзу, а й усієї західної спільноти. Цей день названо на честь Роберта Шумана, одного з політичних мислителів минулого сторіччя, чиє бачення єдиної Європи продовжує жити в сучасному ЄС. На його честь також названі квартал у Брюсселі й декілька наукових та освітніх установ по всьому ЄС. А ще — щорічна стипендія Європейського Парламенту, Schuman Traineeship.

Майбутні вчителі іноземних мов побували в гостях білінгвальної школи «Giraffe Montessori School»

14 жовтня студенти-магістранти факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій разом з деканом Оленою Габелко завітали до мовного простору  «Giraffe Montessori School».

Студенти і викладачі відвідали презентацію книжки Олени Прібиткової «Подих війни»

У вівторок, 14 травня 2024 року, в бібліотеці Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч студентів факультету української філології,  іноземних мов та соціальних комунікацій із неординарною особистістю —  адвокатесою, підполковником міліції у відставці, волонтеркою Оленою Прібитковою.