filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Майбутні вчителі іноземних мов побували в гостях білінгвальної школи «Giraffe Montessori School»

14 жовтня студенти-магістранти факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій разом з деканом Оленою Габелко завітали до мовного простору  «Giraffe Montessori School».

Студенти відвідали заняття дітей різного віку та дізнались про методику школи Монтессорі. Такий досвід дозволив побачити, як інноваційні методи навчання сприяють розвитку кожної дитини.

Щиро дякуємо адміністрації школи — директорці Ользі Мануйловій та викладачці Анні Мірошник — і всьому колективу школи за теплий прийом та приємну атмосферу!