filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

СУЧАСНА ЛІНГВІСТИЧНА ОСВІТА

20–21 квітня 2018 року відбулася регіональна науково-практична конференція «Сучасна лінгвістична освіта», яку спільно організували й провели кафедра української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, науково-методична лабораторія гуманітарно-естетичних дисциплін Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

IMG 3096 result

Науковці, методисти, учителі, аспіранти, студенти обговорили концептуальні засади сучасної філологічної освіти, животрепетні проблеми Нової української школи, актуальні аспекти різнопланових мовознавчих досліджень, теоретичні питання лінгводидактики тощо.

Програма регіональної науково-практичної конференції «СУЧАСНА ЛІНГВІСТИЧНА ОСВІТА»

Програма конференції передбачала роботу 5 секцій:

Секція 1. Традиційні і нові підходи до вивчення граматики та історії української мови

Секція 2. Теорія і практика досліджень з лінгвістики тексту та лексикології

Секція 3. Динамічні процеси в українській ономастиці, фразеології та діалектології

Секція 4. Інноваційні технології навчання у вищій школі

Секція 5. Методика навчання української мови.

Уже не вперше кафедра української мови ініціює й проводить такі наукові зібрання, на яких теоретики і практики можуть презентувати власні здобутки. У рамках конференції вчителі мали змогу познайомитися з науковою продукцією дослідників.

Кафедра української мови висловлює щиру подяку дирекції Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» за плідну творчу співпрацю.

Завідувач кафедри української мови,

професор С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій