filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Про сучасні педагогічні виклики

Нещодавно в Україні був прийнятий рамковий закон "Про освіту", у якому виписані індикатори якості освіти в новій українській школі. У межах нього сучасний учитель, окрім базових компетентностей, має формувати в учнів уміння навчатися протягом усього життя.

Виникає питання: а чи повинен це ж робити й сам учитель?! Безперечно, що так.

Я особисто нещодавно закінчила навчання на одному з дистанційних тренінгів "Використання карт-знань у навчальному процесі". Він мене буквально захопив і допоміг розібратися в багатьох моментах (маю на увазі методичний бік) навчання сьогоднішніх студентів.

Запрошую вас розпочати власне самовдосконалення, зареєструвавшись у сервісі https://www.mindmeister.com/?r=473417. Це платформа, на якій кожен із вас може створювати власні ментальні карти задля навчання студентів під час лекцій, перевірки знань, проведення "мозкового штурму" тощо.

Декан факультету філології та журналістики Л.П.Кричун