filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української та зарубіжної літератури педагогічного університету відзначила 219-ту річницю народження геніального Адама Міцкевича

За словами  Івана Франка, він – “найбільший поет польської нації і один з найгеніальніших людей, яких  видало людство”. На початку заходу Григорій Дмитрович Клочек - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури , повернув усіх у світ геніального письменника та поділився власними думками з приводу творчості поета.

«Поетична імпреза» на честь поета була надзвичайно атмосферною – під гітарні мелодії та проникливе читання його віршів в оригіналі і у перекладах різними мовами все виразніше відчувалося – поезія Міцкевича зберегла свою могутню силу і досі бринить у душах її прихильників.

Дякуємо студентам факультету іноземних мов за цю нагоду наблизитися до Поета через його неминуще Слово.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"