filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Учімося доброти у Святого Миколая

19 грудня, у день Святого Миколая, дітки традиційно отримують подарунки під подушки. Це свято вчить їх вірити в диво, але найголовніше, що малеча повинна взяти від Святого Миколая, - це милосердя, здатність турбуватися про інших. Такі якості виховуються в дитини перш за все в сімейному колі, але й школа впливає на формування позитивних рис. Тож не дивно, що майбутні вчителі, студенти педагогічного університету, виявили бажання поділитися теплом і добром з тими, кому цього бракує.

Студенти першого курсу факультету філології та журналістики разом з куратором групи Т. А. Огарєнко відвідали притулок для літніх людей «Добрий самарянин». У такий день молодь потурбувалася не про подарунки для себе, а про гостинці для людей похилого віку, які позбавлені сімейної турботи. Справжнім сюрпризом для стареньких став міні-концерт. А студенти не змогли стримати сліз, коли у відповідь бабусі заспівали їм «Хорошії гості у мене…», висловлюючи таким чином свою подяку.

Попереду багато гарних свят. Давайте будемо думати не тільки про себе….