filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ПРИВІТАЛА ПЕРЕМОЖЦІВ

30 листопада 2017 року на кафедрі української мови відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У вступному слові завідувача кафедри, крім щедрих традиційних привітань, було висловлено надію, що учасники лінгвістичного змагання завдяки міцним знанням з української мови не тільки успішно навчатимуться, а й матимуть перспективу професійного зростання, блискучої кар’єри, творчої реалізації в різних сферах, зрештою – щасливого особистого життя. Участь у конкурсі засвідчує активну громадянську позицію студентів, їхнє небайдуже ставлення до проблем української мови, бажання реалізувати власні здібності, волю до перемоги.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови О. І. Крижанівська сказала, що в нашому університеті існує тяглість традиції багаторічного проведення конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цей конкурс єднає українців усього світу, адже відбувається в різних куточках земної кулі. Студенти, які взяли участь у змаганні, не тільки продемонстрували власні знання, а й довели, що є свідомими громадянами України.

Призові місця посіли такі студенти.

Факультет філології та журналістики

Лавріненко Аліна Віталіївна – І місце

Лашкіна Валерія Олександрівна – ІІ місце

Мезенцева Анастасія Олександрівна – ІІІ місце.

Неспеціальні факультети

Фесюк Вікторія Олегівна – факультет фізичного виховання – І місце

Федорова Анастасія Владиславівна – фізико-математичний факультет – ІІ місце

Мілкан Діана Едуардівна – фізико-математичний факультет – ІІ місце

Ткаченко Дмитро Віталійович – факультет історії та права – ІІІ місце

Стороженко Оксана Олександрівна – природничо-географічний факультет – ІІІ місце.

Переможці отримали в нагороду почесні грамоти та книги.

Завідувач кафедри української мови С. Л. Ковтюх