filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Що?Де?Коли?» на факультеті філології та журналістики

Напередодні студентського свята на факультеті філології та журналістики відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» .

2PSlTMn txM

Під час боротьби за перемогу сім (!!!) команд-учасниць показали свою ерудицію та підготовленість не тільки до інтелектуальної битви, а й до роботи в групі.

qF0uKtx7SBM

Слід відзначити, що креативність і філологів, і журналістів знайшла свій відгук не тільки у відповідях на питання, а й у назвах команд. Наприклад, студенти-журналісти підтекстом своєї назви «Опозиційна партія України» зазначили готовність до боротьби за зміни, адже не даремно ЗМІ називають «четвертою владою», а от студенти-філологи у назві «Третій прихід», зауважили на дійсно святий образ педагогів, адже ми часто чуємо фразу «Учитель – професія благородна, навіть свята».

USCYnQ3g1BM

Перемогу в грі здобула команда “Жертви асиміляції”.

XcM9ShRWABY

Щиро дякуємо студентам групи УА15Б й особисто старості групи, Дарині Шумській, за організацію та проведення конкурсу.

Лада Тітова, студентка групиЖР17Б

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій