filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Філологічна імпреза від Ольги Кирилюк

У вівторок, 3-го жовтня, Feel Fest на факультеті філології та журналістики продовжив вражати своїми цікавими заходами. Одним з таких заходів була надзвичайно важлива для наших реалій лекція на тему: «Слово як зброя масового ураження», яку прочитала кандидат філологічних наук, доцент Ольга Леонідівна Кирилюк .

Ольга Леонідівна надзвичайно доступно показала, як насправді пропагандисти закладають в головах людей негатив, пов'язаний з певними явищами. Слухачі лекції дізнались, хто такі «укропи», «вата», «кіборги» і хто насправді створив подібні образи в уявленні людей. Півтори години лекції, насиченої інформацією, цікавої, промайнули настільки швидко, що, здавалось, слухачі готові були вимагати продовження.

Дякуємо Ользі Леонідівні за таку актуальну, подекуди шокуючу інформацію, та неодмінно чекаємо на продовження!

Марина Стеба, голова студради
факультету філології та журналістики

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій