filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Поради для "приїжджих" у Facebook

2 жовтня 2017 року в рамках фестивалю Feel Fest-2017 був проведений цікавий та пізнавальний тренінг «Усе, що ви хотіли знати про Фейсбук, але боялись спитати». На тренінгу учасники та учасниці мали змогу перейняти досвід в Ірини Ткаченко  – досвідченого користувача соціальної мережі,  ознайомитися з особливостями сайту, навчитися  налаштовувати стрічку так,  щоб бачити тільки максимально потрібні пости від друзів,  усвідомити важливість заповнення життєпису, зрозуміти, що Фейсбук  можна використовувати не тільки в розважальних цілях, а й як майданчик для розвитку бізнесу та інструмент просування себе.

Ілона Бігун, студентка першого курсу
факультету філології та журналістики

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій