filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Всеукраїнський конкурс із соціолінгвістики

21 березня 2017 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики.

Головним натхненником, музою цього конкурсу вже багато років підряд є доктор філологічних наук, професор кафедри загального мовознавства Львівського національного університету Галина Петрівна Мацюк.

У вітальному слові від імені організаторів та членів журі кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу лексикології, соціолінгвістики та лексикографії Інституту української мови НАН України Ангеліна Юріївна Пономаренко поздоровила учасників – студентів з різних куточків України – з важливою подією в їхньому житті – справжнім святом філологічної науки. Крім того, Ангеліна Юріївна звернула увагу всіх присутніх на те, що сьогодні Львів є справжньою науковою столицею соціолінгвістики.

Учасницею конкурсу була студентка ІV курсу факультету іноземних мов нашого університету Зоряна Степаненко, яка виступила з доповіддю «Особливості передвиборчої риторики Дональда Трампа» (науковий керівник – начальник міжнародного центру, кандидат філологічних наук, доцент Анна Миколаївна Ляшук).

Зоряна Степаненко посіла почесне ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики.

Завідувач кафедри української мови, професор С. Л. Ковтюх як член журі цього конкурсу на засіданні кафедри української мови вручила переможниці грамоту та подарунки від організаторів, щиро привітала Зоряну Степаненко та її наукового керівника Анну Миколаївну Ляшук із заслуженим тріумфом. Уся кафедра української мови щиро пораділа перемозі наших колег, побажала нових творчих успіхів.

Завідувач кафедри, професор С. Л. Ковтюх