filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Обрій» Студентський літературний конкурс

Літературний конкурс «Обрій» проводиться кафедрою української літератури та керівником літературної студії. До участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти усіх курсів та факультетів КДПУ ім. В. Винниченка.

Конкурс поводиться у трьох номінаціях:

1. Поезія.

2. Проза.

3. Літературознавство та есеїстка.

У кожній номінації журі визначить по одному лауреату. Також можливі спеціальні відзнаки. Переможці отримають дипломи, цінні призи, можливість опублікувати свої твори в газетах та журналах.

Вимоги:

1. Участь у конкурсі можуть взяти студенти та аспіранти усіх курсів та факультетів КДПУ ім. В. Винниченка.

2. Обсяг поетичної добірки – не більше 10 віршів.

3. Обсяг прози, літературознавчої розвідки або есею – не більше 10 сторінок.

4. Шрифт Times New Roman; кегль – 14, інтервал 1.

5. До роботи необхідно додати заявку в якій необхідно вказати: ім’я та прізвище автора (або псевдонім), факультет, курс, номінацію, контактний номер телефону, е-мейл, коротку автобіографічну довідку в довільній формі.

6. Твори, які не відповідають вимогам конкурсу, а також неповні заявки до розгляду прийматися не будуть.

Свої твори в роздрукованому вигляді можна занести на кафедру української літератури (5-поверховий корпус, 4 поверх), або надіслати на пошту pol.ischuk@ukr.net (в темі листа обов’язково треба вказати «НА КОНКУРС «ОБРІЙ»).

Подати свої твори на конкурс можна до 21 березня 2017 року. Оголошення результатів і нагородження переможців відбудеться 28 березня 2017 року. Про церемонію нагородження організатори повідомлять учасників особисто.

Журі конкурсу «Обрій»:

1. Клочек Григорій Дмитрович – літературознавець, доктор філологічних наук, професор.

2. Поліщук Кирило Миколайович – письменник, кандидат філологічних наук.

3. Луценко Артем Сергійович – поет, видавець.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики