filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Віншування переможців

14 грудня 2016 року кафедра української мови оголосила результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови для студентів неспеціальних факультетів. Перше місце розділили дві студентки факультету іноземних мов: неодноразова переможниця не тільки загальноуніверситетських, а й всеукраїнських фахових олімпіад Назаренко Єлизавета Євгенівна (4 курс) та Кримчук Анна Артурівна (3 курс). Друге місце журі вирішило не присуджувати. Третє місце посіла Дерев’янко Катерина Олегівна – студентка 2 курсу факультету іноземних мов.

Найкращі знавці української мови неспеціальних факультетів висловили подяку викладачам кафедри за доброзичливе й неупереджене ставлення під час лінгвістичних змагань. Усі студентки були приємно вражені нестандартною організацією олімпіади, за їхніми словами, такого вони ще не бачили.
Завідувач кафедри вручив почесні грамоти та подарунки переможцям мовознавчого конкурсу. Назаренко Єлизавета Євгенівна та Кримчук Анна Артурівна представлятимуть наш університет на Всеукраїнській олімпіаді.

Завідувач кафедри української мови, професор С. Л. Ковтюх

Інформацію надано факультетом філології та журналістики