filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Переможці ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

6 грудня 2016 року кафедра української мови щиро віншувала найкращих учасників ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У вітальному слові завідувач кафедри української мови, професор С. Л. Ковтюх привітала з перемогою студентів філологічних та нефілологічних спеціальностей, які посіли відповідно І, ІІ та ІІІ місця, пораділа їхнім успіхам. Висловила надію, що бездоганне володіння українською літературною мовою стане справжнім фаховим інструментом, навіть запорукою особистого щастя й здоров’я, оскільки рідна мова не тільки засіб для успішної майбутньої кар’єри (незалежно від обраної професії), а й невичерпне джерело історичної пам’яті, національної культури, благополучного сьогодення, блискучого майбутнього.

Учасники урочистого дійства оплесками подякували кандидатові філологічних наук, доценту кафедри української мови О. І. Крижанівській за дібрані нею цікаві конкурсні завдання.

Завідувач кафедри вручила грамоти й подарунки найкращим знавцям української мови нашого університету. Ними стали:
серед учасників філологічних спеціальностей:

Колтунова Анна Олександрівна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (I МІСЦЕ),
Мовсісян Вікторія Тігранівна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (IІ МІСЦЕ),
Мурадова Сабіна Джаванівна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (IІІ МІСЦЕ)
Волкова Дар’я Сергіївна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (IІІ МІСЦЕ),
Куля Зінаїда Олегівна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики) (IІІ МІСЦЕ),
Гарбарук Валентина Володимирівна, студентка V курсу факультету філології та журналістики (IІІ МІСЦЕ).

Нефілологічні спеціальності:

Бондаренко Лілія Юріївна, студентка ІІІ курсу природничо-географічного факультету (I МІСЦЕ),
Плаксієнко Олександра Сергіївна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (IІ МІСЦЕ),
Сухенко Олександра Сергіївна, студентка ІІ курсу природничо-географічного факультету (IІ МІСЦЕ),
Сильман Аліна Олександрівна студентка, ІІ курсу природничо-географічного факультету (IІ МІСЦЕ),
Ухаліна Надія Сергіївна, студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики (IІІ МІСЦЕ).

Завідувач кафедри української мови С. Л. Ковтюх.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики