filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Відзначення 80-річчя Івана Драча

Нещодавно студенти 42-ї групи провели захід, присвячений, відзначенню 80-річчя з дня народження видатного поета-шістдесятника Івана Драча.

Були прослухані вірші, продекламовані студентами, а саме: «Балада про пера», Заруляк Яна; «Балада про соняшник», Бойко Юлія; «Весняна акварель», Вишневська Ганна; «Орлині очі — для дня, Совині очі — для ночі…», Берегова Анастасія; «Виклик», Московенко Ганна, «Покоління біжутеріє», Сікунда Анастасія; «Самотня ластівка», Вергун Руслана; «Етюд кохання», Яцейко Руслана. Кожен із декламаторів по-своєму зрозумів і передав почуття автора, стиль написання і посил до читачів.

Були продемонстровані цікаві відеокадри, в яких йшлося про життя і творчість поета.

Вагомий внесок до пізнання постаті І. Ф. Драча вніс доктор філологічних наук, професор Клочек Григорій Дмитрович, який взяв участь у заході. Мабуть, саме дякуючи його розповіді як людини, яка знайома з Іваном Федоровичем особисто, поет став для багатьох присутніх не легендарною, а реально існуючою людиною.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики