filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Прославляючи імена наших земляків

Щорічно відділ рідкісних і цінних видань ОУНБ ім. Д.Чижевського спільно з Державним архівом Кіровоградської області організовує виставки, присвячені нашим уславленим землякам.

31 жовтня відбулася презентація виставки «Родом з нашого міста», яку відвідали студенти-першокурсники факультету філології та журналістики КДПУ ім.В.Винниченка.

Героями виставки «Родом з нашого міста» стали історик Яків Шульгін, хімік Мозес Гомберг, архітектор Яків Паученко, учений Георгій Проскура, композитор Михайло Калачевський, дендролог, засновник дендропарку «Веселі Боковеньки» Микола Давидов, актор Микола Садовський, письменник Євген Чикаленко.

Організатори виставки запросили всіх гостей відвідати парк "Веселі боковеньки ", пообіцявши провести цікаву екскурсію і показати найгарніші місця парку.

Виставка діятиме ще протягом місяця у відділі рідкісних і цінних видань обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Завітай і ти!

Тетяна Суржик, студентка 13-ї групи

Інформацію надано факультетом філології та журналістики