Перші кроки в професію
Тиждень методик навчання на факультеті філології та журналістики розпочався 26 жовтня із захисту самостійних завдань. Студенти 41-ї та 42-ї групи готувала фрагменти уроків на певну тему з української мови. Дівчата (на жаль, хлопців немає) поставилися до завдань дуже відповідально: застосовували традиційні й новітні методи і прийоми навчання; працювали, використовуючи мультимедіа; виготовили роздавальний матеріал, щоб було комфортніше працювати з аудиторією, підібрали різного типу вправи та завдання. Усі чітко, зрозуміло пояснювали теми, не оминали й проблемні питання.
На мою думку, захист самостійної роботи – це гарний досвід перед проходженням практики.
Руслана Яцейко, студентка 42-ї групи