filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Втомлене щастя

22.10.2016 група студентів секції туризму на чолі з Євгеном Вікторовичем Миценком  ходили в похід. Це було село Бережинка. До нього  добиралися маршрутним таксі, а далі, до ставка, йшли пішки. Гарний краєвид: виноградники та той самий ставок навіювали туристичний дух. Усього було 11 осіб (студенти факультету філології та журналістики, фізико-математичного та природничо-географічного): п’ять дівчаток, п’ять хлопців та викладач. Знайшовши гарне місце в затишку, хлопці розвели багаття. Дівчата, поділившись на дві команди, почали готували гречану кашу. Поки дівчата різали моркву та цибулю, хлопці вчилися ставити намет (ті, хто не вмів), а потім пішли натягувати мотузки над водою, робити так звану переправу. Трохи попрацювавши, вони повернулись до табору, де вже пахла зварена каша. Смачно поївши, хлопці пішли вдосконалювати переправу, а друга команда дівчат почала варити молочну кашу.

Потім була переправа. На подив, подолати ті 20 метрів над водою було не так важко, як здавалось. Поки хтось один долав дистанцію ­ всі інші дивилися, жартували та намагалися знайти довкола їжу (студенти завжди хочуть їсти!), і все-таки знайшли яблуню з декількома яблуками на гілках. Після доволі довгих, але легких переправ туристи (!) пішли до табору, де вже всіх чекала молочна каша з родзинками. Знову смачно попоївши, усі почали збирати речі та мити посуд. О третій годині дня, змучені, ми вирушили до села, сіли в маршрутне таксі: ніхто не розмовляв, усі були дуже стомлені і хотіли спати. У підсумку: втома, втрата сил, брудний одяг, біль в ногах, утоплений карабін, але щасливе обличчя, гарний настрій та купа вражаючих емоцій!

Богдана Кузьменко, студентка 13-ї групи
факультету філології та журналістики