Покрівонько, Покрівонько, покрий мою голівоньку
12 жовтня 2016 року напередодні Дня Покрови студенти 1 курсу факультету філології та журналістики відвідали в обласному художньому музеї публічну лекцію «Покрівонько, Покрівонько, покрий мою голівоньку» від майстра-модельєра Центру перукарів Кіровоградщини Тетяни Жорнової. Першокурсниці не тільки прослухали цікаву лекцію з відеопрезентацією про традиції української дівочої, весільної та жіночої зачіски, а й взяли участь у майстер-класі по заплітанню коси зі стрічками, а також побували в ролі моделей! Надзвичайну енергетику, позитивний настрій і пізнання таїни жіночої краси доповнила екскурсія художнім музеєм, в якому зібрані шедеври художників нашого краю різних століть.
Олександр Ратушняк