filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Тиждень факультету філології та журналістики продовжується: СВЯТО ФОЛЬКЛОРУ

12 жовтня в 506-й аудиторії п’ятиповерхового корпусу панувала атмосфера піднесеності та патріотизму.

До нас завітав народний аматорський хор “Калина” та вокальний чоловічий квартет “Козаки-степовики”, створений на базі цього ж хору (керівник: Григорій Палій – композитор, заслужений працівник культури України). Колектив продемонстрував високу майстерність, сценічну культуру, самобутність та національний колорит нашого краю.

Пісні у виконанні хору вражали своєю різноманітністю.

Почали артисти свій виступ з лемківської журливої пісні “Ой, пливе кача”, яка була виконана в пам’ять про загиблих воїнів АТО – аудиторія свою шану висловила стоячи. Але зі стану розчуленості глядачі непомітно перейшли в стан окриленості, адже учасники колективу зуміли передати всю свою позитивну енергетику кожному з присутніх.

У залі не було вільних місць, бо багато студентів КДПУ ім. В.Винниченка та учнів ліцею прийшли насолодитися творами народного мистецтва.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики