filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Подорож до осінньої “Софіївки”

Восьмого жовтня студенти факультету філології та журналістики здійснили незабутню подорож до перлини Черкаської області ­ Софіївського парку.

Парк «Софіївка» заснований у 1796 році власником міста Умані, магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким та названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької. Автором топографічного й архітектурного проекту і керівником будівництва парку було призначено військового інженера Людвіга Метцеля.

Парк являє собою комплекс із садово-паркових скульптур, штучних озер, ансамблів з кам'яних брил, павільйонів. "Родзинка" парку ­ фонтан «Змія». Вода надходить до фонтану по самопливному підземному водогону, викладеному з гранітного тесаного каменю вздовж дороги, яка веде від академії та оранжереї до павільйону Флори. Тут розташована й найдовша підземна річка ­ Ахеронт.
Для студентів це була чудова можливість відпочити від пар, від міської метушні та збагатитися новими емоціями, а чудова компанія факультету лише покращила цей процес.

Натхненник та організатор поїздки ­ доцент кафедри доцент кафедри української мови Інна Миколаївна Демешко.
Чекаємо нових емоцій та незабутніх поїздок.

Марія Зобенко, студентка 32 групи

Інформацію надано факультетом філології та журналістики