filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Вітай нові таланти, факультете!

28 вересня в актовій залі КДПУ ім.В.Винниченка відбувся «Вернісаж талантів» за участі першокурсників факультету філології та журналістики. Гостями концерту стали студенти старших курсів, викладачі й самі першокурсників. Неймовірних півтори години студенти демонстрували свої таланти. Лунало багато пісень і авторських віршів, дівчата демонстрували гімнастичні вправи. На жаль, не вдалося зіграти на саксофоні   Ярославі Почтарьовій (13-а група): перед виходом на сцену деталь інструменту виявилася зламаною.

Фінальним номером концерту стала пісня «Сам собі країна» Кузьми Скрябіна у виконанні всіх студентів факультету. А  заключною нотою дійства стало спільне фото з улюбленими кураторами. Не все виходило на 100%, утім перший виступ першокурсників на великій сцені можна вважати вдалим.

Тетяна Суржик, студентка 13-ї групи

Інформацію надано факультетом філології та журналістики