filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Зустріч студентів з представниками патрульної поліції

23 вересня 2016 року на факультеті філології та журналістики КДПУ ім. В. Винниченка відбулася зустріч студентів з представниками патрульної поліції. Метою візиту було знайомство зі специфікою роботи поліції, надання інформації про те, як вберегти своє життя та реагувати в критичних ситуаціях.

Майбутні журналісти мали змогу дізнатися про те, як відбувався відбір до нової поліції, у чому важливість та складність роботи патрульного та як поводити себе в складних ситуаціях. Також гості розповіли про цікавий досвід на новій роботи. Студенти ставили про вокативні запитання, на які представники поліції відверто відповідали.

На зустріч зі студентами прийшов колишній викладач кафедри видавничої справи та редагування, а нині - працівник нової поліції - Сергій Володимирович Ткаченко. Студенти були раді бачити одного з найулюбленіших викладачів, хоч і в новому амплуа.

Студенти вдячні за організовану зустріч - за можливість поспілкуватися із представниками патрульної поліції.

Надія Ухаліна
студентка факультету філології та журналістики