filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ЛІНГВАЛІЗАЦІЯ СВІТУ

19–20 травня 2016 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася VI Міжнародна наукова конференція «Лінгвалізація світу».

Цей науковий форум започатковано у 2006 році, відтоді його проводять один раз на два роки. Науковий захід охоплює різні розділи мовознавчої науки: лексикологію, ономастику, діалектологію, термінологію, історію мови, словотвір, граматику, когнітивну лінгвістику, дискурсологію, лінгвістику тексту, лінгвостилістику та інші. Результати роботи учасників конференції висвітлюють у збірнику наукових праць «Мовознавчий вісник».

Завідувач кафедри української мови Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, професор С. Л. Ковтюх виступила з доповіддю «Презентація словозмінних архаїзмів у граматичному словнику української мови».

Учасники конференції відвідали пам’ятні місця м. Кам’янки Черкаської області, зокрема Кам’янський державний історико-культурний заповідник, історичний музей, Літературно-меморіальний музей О. С. Пушкіна та П. І. Чайковського. Учні Кам’янського еколого-економічного ліцею разом з викладачами та працівниками музеїв підготували для учасників конференції літературно-музичну композицію та концерт.