filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Urban Media: успішні практики. Як створити якісне видання про місто

Запрошуємо на Тренінг «UrbanMedia: успішні практики. Як створити якісне видання про місто». Це один із 12-ти запланованих тренінгів для молоді в межах проекту Open space, що відбувається за підтримки Британської ради в Україні в межах програми «Activecitizens» BritishCouncilUkraine. Координатор проекту – Ірина Ткаченко, доцент кафедри видавничої справи та редагування.

Учасники тренінгу познайомляться з успішними практиками urban media, спробують розробити авторські проекти незалежних медіа про наше місто.
Спеціально запрошений гість тренінгу – Світлана Ращенко, головний редактор Городской журнал Крафт.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, заповніть акнету: http://goo.gl/forms/i9795wknv9

Інформаційна сторінка тренінгу

Партнери тренінгу: Книжковий фестиваль «Весняний книговир»,
Факультет філології та журналістики КДПУ ім. В.Винниченка.

Місце проведення: КДПУ ім.В.Винниченка,

Зал для науковців (Наукова бібліотека, 2-ий поверх)

Презентація Городской журнал Крафт відбудеться о 14.30 у піцерії «Челентано».

Інформацію надано факультетом філології та журналітики