filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Вітаємо з перемогою!

17 березня 2016 року в місті Житомирі відбувся другий фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)». Честь факультету філології та журналістики захищала студентка 42-ї групи Васюта Вікторія.

У конкурсі взяли участь 84 студенти з усієї України. До фінального етапу були допущені 42 роботи молодих науковців. Одна із них була написана студенткою нашого університету.

Житомир зустрів учасників конкурсу відкритими обіймами і гарною погодою. Навіть важка дорога не могла зіпсувати враження від екскурсії, яку влаштували студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка в переддень захисту робіт.

Конференція була дуже цікавою. Оцінювало конкурсантів компетентне журі, яке складалося не тільки з викладачів Житомирського університету, а й науковців з інших закладів України. Студентам дали можливість познайомити присутніх зі своєю роботою протягом 7 хвилин. Після виступу оратору ставили питання і вислуховували відповіді, їх кількість і якість фіксувалася й оцінювалася членами журі.

Результати конкурсу оголосили після засідання апеляційної комісії. Вікторія Васюта отримала грамоту за перемогу в номінації «Чуття слова».

Інформацію надано факультетом філології та журналістики