filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Студентка факультету філології та журналістики стала «Кращим студентом-медійником Кіровоградщини»

news 2016 03 24 12 40Студентка 43 групи факультету філології та журналістики Ольга Ткаченко виборола перемогу у номінації «Кращий студент-медійник Кіровоградщини».

Для участі у конкурсі необхідно було підібрати матеріал на студентську тематику. Ольга каже, що саме це і було непросто, адже вона нечасто пише про студентів. “Раніше не доводилось різнобічно зачіпати цю тему. Тому ми обрали матеріали, які найкраще виконують умови конкурсу. Зрештою, було обрано інтерв’ю з Родіоном Камшиленком, який не так давно прославився на шоу “Танціюють всі”. Це дуже цікава людина. Він теж навчається в КДПУ, як і я. Незважаючи на свій юний вік, Родіон зміг досягнути багато у житті. Думаю, саме завдяки таким цікавим людям, журналістам є про що пистати”, – розповіла Ольга Ткаченко.

Регіональний етап конкурсу «Кращий студент України» обрав найкращих студентів Кіровоградщини, які відстоюватиму честь області на всеукраїнському рівні.

Інформацію надано факультетом філології та журналісики