filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Скелі Південного Бугу підкорилися «Мандрам»

img 01Напередодні Всесвітнього дня туризму поблизу міста Южноукраїнська Миколаївської області відбувся Всеукраїнський фестиваль «Відпочивай активно», в рамках якого  відбулися  41-і змагання зі спортивного гірського туризму «Пам'яті товариша». Змагання відбулися на скелях біля славетної Буго-Гардівської паланки колишньої Запорізької Січі.

У змаганнях взяли участь  п`ятнадцять команд, серед них  три представляли Кіровоградщину. Дистанція змагань складалася з таких етапів: «Скельна дистанція» та «Гірські перешкоди з виносним етапом «Водні перешкоди».

Дві команди представляли туристичний клуб «Мандри» КДПУ ім. В. Винниченка (тренер – Колотуха О.В.). Першій команді КДПУ у рівній запеклій боротьбі з господарями вдалося ввійти в трійку переможців, зайнявши почесне ІІ місце.

Учасники отримали  безліч вражень, особливо  після проходження етапу «Водні перешкоди», де їм довелося протистояти силам течії Південного Бугу, подолавши  дистанцію двічі. Але і тут вони впоралися.  Південний Буг захопив усіх в свій «полон». Його сила та краса зачарували серця туристів. Учасники залишилися задоволені і з нетерпінням чекатимуть наступного року, аби знову випробувати свої сили.

Олександра Сидоренко,
студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики, учасниця змагань