filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Вітаємо з ювілеєм!

klp.jpgВітаємо з днем народження кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови, декана факультету філології та журналістики Людмилу Петрівну Кричун.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності, нових наукових здобутків  та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі та високий професіоналізм і надалі сприяють формуванню гуманітарної аури нації та інтелектуальної еліти держави, а Вашими супутниками нехай будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці, повага друзів та любов близьких людей!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив та студенти факультету філології та журналістики