filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Філологічний джаз

img 01Цього року вже вчетверте Кіровоградський державний педагогічний університет проводив конкурс на найкращого співака «Вокальна кузня». Представники з різних факультетів ще у жовтні змагались за право пройти у гала-концерт конкурсу. Саме тоді це право виборола наша студентка Ксенія Воробйова. Ксенія відома на факультеті своєю активною діяльністю: вона ще з першого курсу заявила про себе як про чудову співачку, також брала участь в іграх КВК університету, а зараз є учасницею команди КВК «Збірна одружених України». Ксенія має гарні акторські здібності і вміння триматись на сцені, а плюс до всього і її голос – усе це допомогло студентці пройти у наступний етап конкурсу «Вокальна кузня».

Після відбіркового туру почався довгий та сумлінний етап підготовки. Репетиції, підбір пісні, костюму, постановки – усі кола «Вокальної кузні» пройшла студентка нашого. Спочатку Ксенія виконала чуттєву пісню «Не дощ», у якій проявила себе як ліричну співачку. Друга пісня була джазовою, у стилі 20х років. Сам номер був насиченим і яскравим, і дуже запам’ятався глядачам. Ми пишаємося нашої юною вокалісткою і чекаємо він неї нових виступів!