filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Змагання студентської філологічної еліти в Полтаві

21–24 квітня 2015 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Українська мова і література".

Факультет філології та журналістики репрезентували дві п’ятикурсниці, яких було нагороджено почесними грамотами. Панфіл Олену Іванівну відзначено в номінації „За глибоке розуміння граматичного ладу української мови”, Білоконь Катерину Сергіївну – „За літературний смак та оригінальність інтерпретації збірки”.

Професор, завідувач кафедри української мови С. Л. Ковтюх виконувала обов’язки члена журі.

Щиро бажаємо учасницям олімпіади успіхів у навчання, нових творчих здобутків, відкриттів у царині філології.

news 2015 04 27 08 08

На фото: учасниці олімпіади О. І. Панфіл, К. С. Білоконь, професор С. Л. Ковтюх, професор, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка М. І. Степаненко.