filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

«Симоненківські читання» на факультеті філології та журналістики

1«Симоненківські читання», організовані групою студентів факультету філології та журналістики, справили незабутнє враження на присутніх. Уявіть: виходить студент, говорить слово про своє сприймання особистості та поезії Василя Симоненка, а потім – читає його вірш. А далі  – виходить інший студент. І так – девять  виступів, дев’ять самовиражень, дев’ять освідчень в любові до «лицаря української поезії»  – саме так сказав про поета Олесь Гончар. Можливо, вперше студенти побачили своїх колег як творчих особистостей. Всі знали, що аспірант Кирило  Поліщук, студенти Артем Луценко, Анна Дудник, Каріна Геніх пишуть вірші (дехто з них вже є автором перших поетичних збірок), що Олександра Крикун є організатором цілком пристойної команди КВН, що Олена Олексієнко талановито виконує співану поезію… Але тепер вони постали перед студентською аудиторією як молоді, національно заангажовані інтелектуали, знавці поетичного слова, які, до того ж, є гарними декламаторами.

«Симоненківські читання» стали черговим кроком до розуміння Василя Симоненка як видатного поета.

Григорій Клочек