filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Школа чекає нас!

1У когось - кохання, у когось — передсесійна депресія, а студенти четвертого курсу готуються до школи, до педагогічної практики. Хто ж прийде через декілька місяців у кіровоградські школи? Чи готові студенти-філологи і словом, і ділом дарувати знання учням? Так, готові, адже із посмішкою на обличчі чекають роковий день — перший урок для ще не вчителя, але вже й не просто студента.

Філологічні діви 42-ї групи озброїлися гумором, поезією, піснею — і вперед! Не знаємо, як складеться в майбутніх вчителів із проведенням уроків, але заспівати чи станцювати перед дітьми точно зможуть.

Студенти 41-ї групи вирішили обмежитися сучасними технологіями, показавши презентацію “Якими вчителями ми себе уявляємо!”. Цікаво, якими вчителями нас уявили викладачі після перегляду виступів?

Нехай школа готується до нас, розумних, креативних, творчих! Чотири роки навчання в університеті — школа життя для кожного! І завершити хочеться такими словами:

Сьогодні - студент, а завтра – учитель!
Чи кожен готовий нове зустріти?..
Четвертий рік поспіль вчимося любити:
Слово - для мови, учитель - все дітям.
Ще місяць, ще трішки, чекає нас школа,
Не першого вересня зробимо крок -
Узимку на практиці кожен з нас знову
Піде на найперший для себе урок!
Так, буде нам важко, і відчай, і сльози,
Та поряд із тим ми віримо щиро:
Нас загартують шкільні морози -
За місяць підемо гідно й красиво.
- Школа, чекай! – ми прийдемо скоро.
Студенти-філологи, настав наш час!
Учні, конспекти, література та мова -
Школа чекає нас!

Ганна Дудник, студентка 42-ї групи